ООО РВА СЕРВІС є офіційним представником групи компаній "Алютех" в Україні з 2010 року.

Ви можете придбати у нас оригінальну продукцію "Алютех":

 • ворота, 
 • автоматику для воріт,
 • роллетні системи,
 • шлагбауми,
 • перевантажувальне обладнання;
 • сопутствующие комплектующие и аксессуары.
Ми виконуємо:
 • Безкоштовний замір.
 • Якісний монтаж.
 • Гарантійний та постігарантійний сервіс
 • Також ми можемо обрати варіант відділки та підберемо оптимальний комплект автоматики.

РОЗРАХУНОК ЦІНИ ВОРІТ

 

Гаражні ворота

Практичні, міцні й довговічні ворота від виробника «АЛЮТЕХ», що гармонійно доповнюють екстер'єр будинку. Оптимальне рішення для захисту гаража від несанкціонованого проникнення.

Секційні ворота

Роллетні ворота

Главная
Главная

В'їзні ворота

Щоб забезпечити безпечний і зручний в'їзд на територію адміністративних і приватних об'єктів, слід купити автоматичні ворота. Вироби стійкі до впливу вологи й механічних ушкоджень.

Розпашні ворота

Відкатні ворота

Хвіртки

Screenshot_27

Промислові ворота

Енергоефективні конструкції підвищеної міцності, виконані із сендвіч-панелей завтовшки 40 і 45 мм. Широкий вибір моделей для будь-яких виробничих об'єктів.

Главная
Промышленные ворота
Главная
Панорамные ворота

Панормамные ворота

Панорамные ворота «АЛЮТЕХ» — это максимум прозрачности и изящества в сочетании с широкой функциональностью, надежной и долговечной работой.

 • Эстетичность и прозрачность. Идеальное решение для автосалонов
 • Энергоэффективность экономия затрат на отопление зимой и кондиционирование летом
Роллетные системы
Практичное решение для дома и офиса – рольставни «АЛЮТЕХ». Изделия надежно противостоят взлому, защищают помещение от непогоды и уличной пыли, обеспечивают эффективную шумоизоляцию. Благодаря стильному исполнению рольставни гармонично вписываются в фасады современных зданий. Безопасность защита семьи и имущества от посторонних глаз, непогоды и злоумышленников Многообразие выбора подбор конструкций исходя из назначения объекта и предпочтений его владельца
Роллетные ворота

Роллетні ворота

Компактная конструкция подходит для установки в помещениях, в которых под потолком проходят инженерные коммуникации. Рольворота оптимальны для гаражей, производственных объектов и торговых центров.

Рольставни серии Security

Рольставни для окон

Прочные рольставни на окна ALUTECH скрывают помещение от чужих взглядов, защищают от ветра, дождей и противоправного вторжения. Благодаря актуальной цветовой гамме и фактуре они станут стильным украшением фасада.

Роллетные решетки

Роллетные решетки

Подвижные конструкции, имеющие P3−P4 классы защиты от взлома. Препятствуют несанкционированному доступу и позволяют круглосуточно демонстрировать торговые витрины.

Автоматика для воріт

Сучасне рішення, зручне в керуванні, – автоматичні ворота під ключ. Електроприводи відрізняються високою швидкістю роботи й тривалим терміном служби.

Для гаражних

Для відкатних

Для промислових 

Для розпашних

Главная
Главная
Автоматика

Шлагбауми

Міцні вироби, призначені для регулювання в'їзду на приватну територію. Шлагбауми надійні в роботі за будь-яких погодних умов. Під час встановлення з 2 сторін дозволяють перекривати проїзди завширшки до 12 метрів.

Ворота від компанії Алютех є найкращим рішення. Широкий асортимент та незмінна якість говорят самі за себе.

Автоматичні ворота від ALUTECH ви можете зустріти в більшості країн, бо наша проукція відповідає усім світовим стандартам. 

Наша продукція слугує багато років, а то і десятиріч.

Звісно для воріт вавжлива не тільки їхня надійність, а й естетична складова цього питання. Бо кожному з нас хочеться не тільки якісний виріб, а й естетично доречні конструкції.

Саме тому ALUTECH потурбувавс про смаки найвибагливіших клієнтів. Як саме? 

Широка палітра кольорів. Різноманітні малюнки панлей (горизонтальний гофр, мікрохвиля, філенка). Можливість фарбування в будь-який колір. Цифровий друк на воротах серії Prestige.

Автоматичні ворота за типом експлуатації розділяються на:

 • гаражні ворота;
 • промислові ворота;
 • панорамні ворота;
 • в'їзні ворота.

Всі типи воріт надійні, сертифіковані та прекрасно підкреслять архітектуру будь-якого типу та смаку.

Давайте коротенько пояснимо кожен з типів воріт, щоб ви легком могли орієнтуватись на нашому сайті та підібрати собі необхідну саме вам конструкцію.

Гаражні ворота. Тут все зрозуміло майже без слів. Ці ворота встановлюють в приватних будівлях. Враховуйте при купівлі декілька важливих моментів, знаючи які, ви допоможете нам і собі зробити вірний вибір. Враховуйте клімат, я якому будуть встановлені ворота, наявність або відсутність опалення в гаражі, вологість. Тепер вам залишилося обрати лише розмір та ціновий сегмент.

Промислові ворота. Величезний спекрт тематик, де промислові ворота Алютех, стануть просто незамінними. В яких саме сферах не обійтися без воріт такого типу: автосалони та автомийки, пожежні частини та СТО, сільськогосподапські будівлі, склади і тд. 

Панорамні ворота. О, тут є про що вести мову. Тут вам і шикарна функціональність і сучасний зовнішній вигляд, і кольорова гама, що вмикає уяву навіть самих не креативних з нас. Алюмінієва конструкція і максимум скляних поверхонь - створюють атмосфер майбутнього. Примінення широке: автосалони, будівлі у сучасному стилі і тд. 

В'їзні ворота. При абсолютно будь-яких погодних умовах, в різні сезони - цей тип воріт завжди надійно слугує вашим цілям. Тут вам и розпашні і відкатні ворота, доповнення у виді хвірток, секцій та огорож. Створюють затишок, надійність та впевненість у тому, що ваша ділянка захищена. 

Звісно коли ми кажемо про воротні системи Алютех, неможливо обійти увагою автоматику для воріт. Різноманітних серій та цілей.

Ворота Алютех, це не просто ВОРОТА, це повноцінні воротні системи для будь-яких цілей. Якщо ви шукаєте по-справжньому якісний продукт, то ви точно за адресою ) 

uk
Powered by TranslatePress »
Cart