Промислові ворота
Широкий асортимент продукції «АЛЮТЕХ» дозволяє підібрати промислові секційні ворота для будь-якого об'єкта. Будь-то склад або сільськогосподарський комплекс - в кожному випадку вироби гарантують збереження майна і економію на опаленні. Всі конструкції відрізняються довгим терміном служби.

Унікальні властивості промислових воріт

Промислові ворота «АЛЮТЕХ» забезпечать надійний захист вашого майна, безперебійну роботу об'єкта і щорічну економію на опаленні.

Промышленные ворота
Промышленные ворота

Висока міцність і надійність

за рахунок посиленої комплектації ворота витримують високий темп роботи і великі навантаження

Оптимізація робочого простору

10 типів монтажу дозволять врахувати особливості будь-якого приміщення і максимально ефективно використовувати робочий простір

Промышленные ворота

Серії промислових воріт «АЛЮТЕХ»

Промышленные ворота
Промышленные ворота
Промышленные ворота
Гаражные ворота
Гаражные ворота
Гаражные ворота

Варіанти керування

Автоматичне керування промисловими воротами

До промислових секційним воротам можна замовити надійний електропривод. Автоматика не тільки спростить управління конструкцією, але і продовжить термін її служби.

Промышленные ворота
Промышленные ворота

Промислові ворота «АЛЮТЕХ»

Безліч підприємств, які мають велику кількість приміщень, потребують міцного захисту.

Рішенням можуть стати промислові ворота від Групи компаній «АЛЮТЕХ». Такі ворота, крім своєї міцності і практичності, відмінно підійдуть для будь-яких споруд. Вони відрізняються своєю функціональністю і надійністю.

У чому сила?

Ворота складаються з сендвіч-панелей товщиною 45мм. Така товщина забезпечує жорсткість, а також володіє теплоізоляційними властивостями.

Також, монтаж таких воріт можливий в будь-якому приміщенні, з будь-якими отворами. Їх можна встановити в отвори шириною 7 м і висотою 6 м. Надійність таких воріт досягається шляхом посилення всієї конструкції.

Також, монтаж таких воріт можливий в будь-якому пріміщенні, з будь-якими отворами. Їх можна встановити в отвори шириною 7 м и висота 6 м. Надійність таких воріт досягається шляхом посилення всієї конструкції.

Панелі виготовлені з оцинкованої сталі, з полімерним покриттям. Таке покриття має антикорозійні властивості.

Безпека

Промислові ворота «АЛЮТЕХ» виготовлені відповідно до європейських стандартів:

  1. Мають захист від защемлення пальців;
  2. Захист від неконтрольованого руху воріт;
  3. Захист від падіння воріт.

Додатковою перевагою промислових воріт є наявність вбудованої хвіртки, яка забезпечує додатковий вхід в приміщення, і з допомогою цього підвищує термін експлуатації самих воріт.

Хвіртка і ворота виконані в одному стилі, і добре вписуються в загальний вигляд фасаду будівлі.

Для додаткового провітрювання приміщень, в ворота вбудовані спеціальні решітки з захисними москітні сітки. Такі решітки легко закриваються.

В управлінні такими воротами немає ніяких складнощів. Ними можна керувати як вручну, за допомогою ланцюгового редуктора, так і за допомогою електроприводу, використовуючи пульт.

uk
Powered by TranslatePress »
Cart